• Nové
CHAOMIC Elastické Smog Bublina Stroj Automatické Magic Dymu Bublina Stroj Deti Srdca Hračka Darček k Narodeninám s Bublina Vody Bublina Prútik na párty, Svadby, Vnútorný a Vonkajší (Modrá)

CHAOMIC Elastické Smog Bublina Stroj Automatické Magic Dymu Bublina Stroj Deti Srdca Hračka Darček k Narodeninám s Bublina Vody

Rating 
€ 8.05

Suma
Tova je k dispozícii

????【Kvalitné dymu bubble machine] vyzýva???? vyrobený z vysoko-kvalitných materiálov, vynikajúce spracovanie, netoxické a bezpečné používanie.Kola a hladký povrch a hrany sú bez otrepov a nebude škodiť detí prsty a kože. ????【Zábava elastické dymu bubble machine] vyzýva???? Naše bublina stroj môže generovať dym vo vnútri bubliny, ktoré je zaujímavejšie a krajšie, než bežné bubliny.Stlačte spínač pre zapnutie mäkké a postupné svetelné a zvukové efekty. ????【Bez kontaktu s bubliny] vyzýva???? V rukaviciach môžete nechať bubliny pobyt vo vašich rukách dlhšie, a môžete facku a hrať bublina hry šťastne.Môžete hrať sami, alebo komunikovať osobne, prináša viac zábavy alebo interakcie. ????【Multifunkčné bubble machine] vyzýva???? Rozsiahle bublina hry, ktoré deti môžu hrať v záhrade, parku alebo na pláži.To je narodeniny udalosti alebo darček pre chlapcov a dievčat všetkých vekových kategórií.To je tiež skvelý dizajn pre pobyt v prírode, oslavy narodenín, grilovanie, tance, stolíky, svadby, atď.Je vhodný aj pre deti?s narodeniny alebo Vianoce darčeky. ????【Www.goclever.com] Vyzýva???? Naše flexibilné dymu bublina stroj je dodávaný s osobitným bubliny vody, ktoré môžu 200~300 bubliny.Zároveň, prosím, majte na rukavice ako suché, ako je to možné.Najviac špeciálnych bublina.Postupné svetelné a zvukové efekty.Nový anti-pretečeniu postrekovač pohár.Môžete ovládať veľkosť bubliny.Veľkosť produktu : 31.5*8*6.5 cm / 12.4*3.1*2.6 palec.Darčeková krabička veľkosti : 32*12.5*7 cm / 12.6*4.9*2.8 palec.Farba : ružová / modrá.Batéria : 7*AAA batéria (nie je súčasťou). 1*Bublina stroj. 1*bublina vody. 1*rukavice. 1*Rozprašovač. 1*Anti-pretečeniu pohár. 1*Šatka.V dôsledku rôznych displejov a svetelné efekty, skutočné farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.Vzhľadom na ručné meranie, prosím, aby odchýlka 1-3 cm.Tento posledný dym bublina stroj bude určite splnia vaše potreby.a získajte viac zábavy vo kontakt a klepnutím bubliny.Je vhodný aj pre deti?s sviatky alebo rôzne dovolenku darčeky.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria