• Nové
NOYAFA Priemyselné Tepelné Zobrazovacie Zariadenie s Vyšším Rozlíšením Pixelov 16 GB Pamäťovú Kartu Tepelné Zobrazovacie Kamery (NF-521)

NOYAFA Priemyselné Tepelné Zobrazovacie Zariadenie s Vyšším Rozlíšením Pixelov 16 GB Pamäťovú Kartu Tepelné Zobrazovacie Kamery

Rating 
€ 58.80

Suma
Tova je k dispozícii

1.Viaceré tepelné zobrazovacie režimy : infračervené režim/infračervené detekciu hrán režim/dual svetlo fusion režime. 2.Inteligentné meranie teploty : Infračervené Tepelné zariadenie zobrazuje rôzne farby odpovedí podľa rôznych environmentálne merania. 3.Streľba funkcia : keď nie zadajte ľubovoľné nastavenie rozhranie , čierna centrum bod na obrazovke predstavuje teplota bodu a číselná hodnota sa zobrazí v ľavom dolnom rohu obrazovky ; red dot predstavuje maximálna teplota celú obrazovku .a číselná hodnota sa zobrazí v ľavom hornom rohu .Zelená bodka predstavuje najnižšiu teplotu na celej obrazovke , a číselná hodnota sa zobrazí na displeji pod pravým farba dosky. 4.BONUS 2 GB vstavaná pamäť karta : v cene pre pohodlné odkladanie.Používa micro USB pripojenia sa zobrazí na laptop, TV alebo iného zariadenia.Jednoduché použitie, bez krivky učenia.Jednoduché tlačidlo prevádzky umožňuje začať používať okamžite získať lepšie merania a presnejšie informácie a vizualizácie. 5.Jednoduchšie čítanie : väčší detail a presnosť lepšiu 32 x 32 rozlíšenie.Toto je profesionálne kvality INFRAČERVENÉ Infračervené Tepelné Imager používané pre domáce prehliadky, protipožiarne, poľnohospodárstvo, elektroniky, výrobné a všetky ostatné činnosti.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria