• Nové
Ice Cream Lopatka, 7 palcov Teflónové Anti-Freeze Ice Cream Scooper Profesionálne Kopček Zmrzliny Lyžice Kuchynský Nástroj Hliníkový Dizajn pre Gelato, Cookie Cesto, Sorbet(Strieborný)

Ice Cream Lopatka, 7 palcov Teflónové Anti-Freeze Ice Cream Scooper Profesionálne Kopček Zmrzliny Lyžice Kuchynský Nástroj Hliníkový

Rating 
€ 3.15

Suma
Tova je k dispozícii

❤️Vysokej Kvality Materiálu : kopček zmrzliny lyžice vyrobený vysoko kvalitného hliníka, mravec-freeze povlak prináša non-stick nehnuteľnosť sa nikdy ohýbať, break alebo discolor. ❤️Premyslený Dizajn : Ice Cream Lopatka je 7inch v dĺžke.Rukoväť časť je určené pre práce-ukladanie uchopenie.Lopatka časť je navrhnutý s kopijou tvar rez cez hard rock zmrzlinu bez námahy. ❤️Ľahko sa Čistí : stačí ručné pranie táto zmrzlina lopatka po používať a uchovávať tento teflónové lopatka vo vašej kuchyni pod izbovú teplotu. ❤️Široké Uplatnenie : Naše lopatka môže byť použitá na naberanie pevného mrazené zmrzliny, gelato, sorbet, talianskej zmrzliny a zdravé s nízkym obsahom tuku mrazené jogurty a ovocie. ❤️ Príležitostiach : Náš anti-freeze lopatka môže využívať nie len doma, ale aj v dezert, obchod, kaviareň, bar, reštaurácie a kancelárie.Tento kopček funkcie optimalizovaný tvar hlavy pre naberanie zmrzliny ľahko, silné a odolné telo, a ergonomicky navrhnutá rukoväť pre pohodlné a bezpečné uchopenie a anti-freeze schopnosti.Ak sa rozhodnete Pimoys, môžete získať NAJLEPŠIU HODNOTU pre vaše ťažko zarobené doláre, na rozdiel od iných značiek.

Viac informácií

Materiál:
Al

Las mejores ofertas en la categoria