• Nové
Koberec Uchopovač Opakovane Koberec Zátky Umývateľný Koberec Pásky Poschodí Uchopovač (8 Samolepiace Nálepky + 8 Koberec Pad)

Koberec Uchopovač Opakovane Koberec Zátky Umývateľný Koberec Pásky Poschodí Uchopovač (8 Samolepiace Nálepky + 8 Koberec Pad)

Rating 
€ 3.15

Suma
Tova je k dispozícii

★Zabrániť Klzké Accidents You môžete ho použiť na Drevenú podlahu/Dlaždice podlahy/Linoleum Podlahy atď. ★Biednymi Grip Polymer Technology&Trojuholníkový Dizajn : Gripy koberec stovky sacie vrecká, rukoväť, podlahy,neopustím a lepkavé zvyšky alebo poškodenia podlahy,Stlačte tlačidlo a držať na tvrdé podlahy alebo dokonca koberce môžete mať rohu koberce stabilné pomocou týchto osobitne navrhnuté trojuholníkové uchopovače.Lepidlo zabraňuje vaše koberce z curling vôbec.Hrany nebude list alebo presunúť, a zostane pevné miesto. ★DÔLEŽITÉ : uistite Sa, že prečítajte si návod pred a pri aplikácii nálepky.Nemajú držať najviac koberce, ak používate zahrnuté kobercové pásky rohy.Budete musieť pripojiť ploché samolepky na spodnej strane myši koberec a potom dať rozmliaždeniu podložky na podlahu, zalícované s nálepku.Môžete odstrániť lepiacu pásku vrstvy a stlačte ťažké dodržiavať ho na povrch.Uistite sa, že odstrániť všetky prachové častice na povrchu pred použitím uchopovače. ★Ľahko sa aplikuje,Vyčistiť a Obnoviť : Stačí Stlačiť tlačidlo a Držať, a Len Umyť mydlom a vodou obnoviť uchopovače. ★Vrátiť&Rufund : funguje To perfektne za správne inštalácie, Ak máte nejaké otázky o installtion alebo nie ste spokojní,kontaktujte nás a my vám ponúknuť podporu alebo ho vrátiť do 24 hodín.Farba : 8 Samolepiace Nálepky + 8 Koberec Pad.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria