• Nové
Botepon Morských Lodí Luk Svetlá, Červená a Zelená Led Smerové Svetlá, Kajak Príslušenstvo, Námornej Bezpečnosti Svetlá Batérie Prevádzkované na Lodi Pontón Kajak Yacht Jet Ski Čln

Botepon Morských Lodí Luk Svetlá, Červená a Zelená Led Smerové Svetlá, Kajak Príslušenstvo, Námornej Bezpečnosti Svetlá Batérie

Rating 
€ 3.85

Suma
Tova je k dispozícii

【JEDEN ROK ZÁRUKA] vyzýva Kúpiť s dôverou, náš produkt poskytnúť 1 ROK ZÁRUKA od dátumu zakúpenia. 【APLIKÁCIE] vyzýva Najlepší nápad pre loď alebo kajak smerové svetlá, núdzové osvetlenie, záložné svetlá.Tieto Svetlá môžu vaša loď alebo kajak právne a bezpečnosť v noci, ideálny pre tých, ktorí chcú, rybolov alebo ísť loďou alebo kajak na noc. 【SUPER BRIGHT] vyzýva S 2 Svetlé LED dizajn bezpečnostné svetlo môže efektívne viditeľnosť cez 0.6 míle, čo zaručuje vašu bezpečnosť veslovanie alebo jazda na kajaku na noc. 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzýva Tento LED bezpečnostné svetlo prichádza s flexibilný silikónový telo a dvojitý háčik, že podporuje, aby ste ju pripojiť k lodi železničnej kajak lano. 【TRI REŽIMY A DLHÚ ŽIVOTNOSŤ] vyzýva Jedným Dotykom prepnúť dizajn.Toto výstražné svetlo vám prinesie viac zábavy tri režimy blesku, pomalá flash a rovnomerné osvetlenie.Špecifikácia : *Zdroj Napájania : 2 ks 2 x CR2032 batérie (súčasťou balenia). *Mini-tvarované, Pevný, Odolný a Flexibilný. *Dlhé LED Životnosť : 10,000 Hodinu. *One-touch opeing dizajn. *Jednoduché používanie : Závesy na motorku rýchlo a ľahko looping. *silný silikónové slučku okolo rámu, a bodné na svetlo. *3 Režim : Stabilné osvetlenie, blesk, pomalá flash.APLIKÁCIE : Najlepší nápad pre loď alebo kajak smerové svetlá, núdzové osvetlenie, záložné svetlá.Tieto svetlá môžu vaša loď alebo kajak právne a bezpečné v noci, ideálny pre tých, ktorí chcú, rybolov alebo ísť loďou alebo kajak na noc.Batérie Života : Každý led svetlo prichádza s 2 CR2032 batérie.Plná veselých režimy trvalo udržateľné využívanie pre 35 hodín, blikajúce módy pre 160 hodín.Čo je viac, pretože CR2032 batéria je jednoducho kúpiť z obchodu, môžete zmeniť batérie sami, keď vám dôjdu z nich.Záruka : Sme presvedčení, náš výrobok, naše led žiarovka Záruka 1 rok od dátumu zakúpenia.Záruka typ : Výmena alebo výmenu.Zárukou kvality : *JEDEN ROK záruka zaručiť. *Vysoko kvalitné a vysoko kvalitné, balenia. *Prísne testovanie pred odoslaním.Poznámka : odolnosť proti Vode, ale odporúčame, nedávajte ju do vody na dlhú dobu.

Viac informácií

*Zdroj Napájania:
2 ks 2 x CR2032 batérie (súčasťou balenia).
*Mini-tvarované, Pevný, Odolný a Flexibilný. :
*Dlhá Životnosť LED:
10, 000 Hod.
*One-touch opeing dizajn. :
*Jednoduché ovládanie:
Úchyty na motorku rýchlo a ľahko looping.
*silný silikónové slučku okolo rámu, a bodné na svetlo. :
*3 Režim:
Stabilné osvetlenie, flash, pomaly blikať.
Aplikácia:
Najlepší nápad pre loď alebo kajak smerové svetlá, núdzové osvetlenie, záložné svetlá. Tieto svetlá môžu vaša loď alebo kajak právne a bezpečné v noci, ideálny pre tých, ktorí chcú, rybolov alebo ísť loďou alebo kajak na noc. :
Životnosť Batérie:
Každý led svetlo prichádza s 2 CR2032 batérie. Plná veselých režimy trvalo udržateľné využívanie pre 35 hodín, blikajúce módy pre 160 hodín. Čo je viac, pretože CR2032 batéria je jednoducho kúpiť z obchodu, môžete zmeniť batérie sami, keď vám dôjdu z nich. :
Záruka:
Sme presvedčení, náš výrobok, naše led žiarovka Záruka 1 rok od dátumu zakúpenia.
Záruka typ:
Výmena alebo nahradenie.
Zárukou Kvality:
*JEDEN ROK záruka zaručiť. :
*Vysoko kvalitné a vysoko kvalitné, balenia. :
*Prísne testovanie pred odoslaním. :
Poznámka:
Odolnosť proti vode, ale odporúčame, nedávajte ju do vody na dlhú dobu. :

Las mejores ofertas en la categoria