• Nové
SandShark Supersport Kotvy Patent Dizajnu, Drží a Chráni Plavidlá na Pláži, Sandbar, alebo v Plytkej Vode. Lode, Pontóny, alebo PWC. Upravuje 29-48 w/Prípad. (Supersport)

SandShark Supersport Kotvy Patent Dizajnu, Drží a Chráni Plavidlá na Pláži, Sandbar, alebo v Plytkej Vode. Lode, Pontóny, alebo

Rating 
€ 52.15

Suma
Tova je k dispozícii

ŽIADNE ĎALŠIE STAROSTI : ste unavení z obáv, ak váš anchor sa bude držať?Na SUPERSPORT ANCHOR sa bude držať vaše jet ski.loď.alebo tritoon od biť pláže, skaly, alebo iného plavidla! "Postroj" ho pláži v plytkej vode.Predstavte si krásny slnečný deň na pláži alebo sandbar STARAŤ ZADARMO!!!To bude jeden z vašich obľúbených vodácke príslušenstvo!.IDEÁLNY PRE PLYTKÉ VODY, PLÁŽE, na POBREŽÍ, SANDBAR - všetky miesta, ktoré chcete, aby váš Čln, Pontoon, Waverunner, Yamaha, alebo Seadoo.Nikdy sa nemusíte obávať o to biť pláže, skaly, alebo iného plavidla!Postroj mimo pláže v plytkej vode so svojimi Piesku Shark Kotvy.DIZAJN : Naše kvalitné postavený Super Sport Kotva je vyrobené z posilnené nylonu, inžinierske triedy plast s vysokou pevnosťou kompozitné živice, a lietadlá stupeň hliníka.Patent pending dizajn má skladacie rukoväte zase kotvy dole do piesku.Rip-stop nylon, polstrovaný prípade je zahrnuté chrániť váš úložný priestor.To bude jeden z vašich obľúbených Vodácke Príslušenstvo!.PREČO JE SLIMÁK KOTVY?Keď ste skrutku auger dole do piesku, otvor sa naplní pieskom.Potom, voda drží dole piesku a vytvára "nasávania", aby sa zabránilo kotva z "ťahanie-out".To sa rovná obrovské "DRŽANIE" a dá vám pokoj a bezpečie, aby si horúce letné dni!!!. 100% ZÁRUKA vrátenia PEŇAZÍ : Ak po použití vášho SUPERSPORT piesku kotva nie ste dojem je kotvenie moc, vrátime vám váš nákup.Kotvy sú určené na použitie s "1" plavidlá.Sand Shark nie je zodpovedná za výrobky, ktoré sa používajú v rámci neobvyklé počasie a more podmienok, alebo viacerých plavidla.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria