• Nové
SOFTILE ZBER Salon Uterák Pack 24 (16 x 26 cm) Krúžok Točil Bavlna Ultra Soft & Vysoko Savé Salon Uterák Hotel & Spa Kvalitné Ručne Uteráky pre Telocvični Salón Spa & Home Care (Black)

SOFTILE ZBER Salon Uterák Pack 24 (16 x 26 cm) Krúžok Točil Bavlna Ultra Soft & Vysoko Savé Salon Uterák Hotel & Spa Kvalitné

Rating 
€ 12.95

Suma
Tova je k dispozícii

Krúžok sa Točil Bavlna,bavlna.PRÍRODNÉ BAVLNENÉ TKANINY - základné salon uteráky, sú opletené profesionálne poskytovať zvýšená plocha pre maximálna absorpcia.Sú veľmi mäkké a nadýchané na koži, salón strane uteráky prísť s dvojité stitched hem, aby sa zabránilo akýmkoľvek rozstrapkanie.Použitý materiál je 100% čistý a prírodnej bavlny, s neuveriteľne ľahké tkaniny, ktorý je navrhnutý tak, aby absorboval a suché mimo rýchle.LUXUS, POHODLIE S - V 16x26 salon uteráky sú ideálne pre každodenné použitie.Použitá textília, je odolný a praktický dosť pre upratovanie, ale aj dostatočne jemný na použitie na kožu.Sú ideálne pre všetky čistiace práce, ako aj na osobné použitie.Oni sú nielen pohodlné, ale prišli s luxusný vzhľad.Čierne uteráky sú ideálne veľkosť 16x26 palcov, ľahko nosiť so sebou všade tam, kde ich potrebujete.MULTI POUŽITIE - terry bavlna materiál uteráky vydrží stláčanie, ťahanie, odreniny, krútenie a sústruženie, kým absorbuje viac ako bežné osušky.To robí ručne uteráky ideálny pre každodenné použitie.Ruky uterák tváre, má viacnásobné použitie, takže každý uterák v balení môže byť využité pre novú iný účel.Môžu byť použité v dennej domáce práce, v telocvični, v kúpeľoch, v bazéne, alebo jednoducho byť v hosťovské izby.JEDNODUCHÉ UMÝVANIE & opätovné použitie - ruky salon uteráky sú stroj umývateľný a materiál je navrhnutý tak, aby bol komfort a vaše pohodlie.Prať oddelene od ostatných odevov a vyhnite sa použitie látky zmäkčovadlá, aby sa zachovala kvalita.Vyhnite sa použitie látky zmäkčovadlá, pretože sa môže znížiť životnosť uterák ovplyvňuje jeho kvalitu.WORRYLESS POUŽIŤ VIAC - Neuveriteľne mäkký a ľahký, tieto ruky uteráky sú ideálne pre viacúčelové použitie vo vašom každodennom živote.Prichádzajú v zväzku 24 ks že znamená nový ruky uterák každý deň do veľkosti 16"x26" s dvojité stitched hem dokončovacie, a Froté uterák materiál poskytuje maximálna absorpcia.Balenie 6. Veľkosť : 22"44".Možnosti Farieb : Biela, Sivá. 100% Bavlna.Balenie 6. Veľkosť : 24"x48".Možnosti Farieb : Biela, Sivá. 100% Bavlna.Balenie 24. Veľkosť : 16"x26".Možnosti Farieb : Biela, Čierna. 100% Bavlna.Balenie 12. Veľkosť : 16"x19".Rôzne Farebné Prevedenia : Biela. 100% Bavlna.Veľkosť : 16 X26 - Pack 24 | Farba : Natural ring-točil konštrukcia s pridanou česanie proces odstraňuje kratšie vlákna pomôcť znížiť vylučovanie a štiepeniu.Naša špeciálna technika ponúka lepšia absorpcia s ľahký pocit.Bavlnené vlákna majú tendenciu vydania škvrny tak byť istí, že po každom použití, aby vopred liečbu uterák, ak nebudete na pranie špinavých ihneď.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria