• Nové
X-cosrack Kufri Organizátor, Umývateľný Veľkú Kapacitu s Izoláciou Chladnejšie Taška, Multi Nastaviteľná Oddelení Nákladu, Skladovanie Organizátor,Aby Vyhovovali Akéhokoľvek vozidla,Skladacie(Black)

X-cosrack Kufri Organizátor, Umývateľný Veľkú Kapacitu s Izoláciou Chladnejšie Taška, Multi Nastaviteľná Oddelení Nákladu, Skladovanie

Rating 
€ 11.55

Suma
Tova je k dispozícii

【Ideálny Kufri Organizátor] vyzýva : X-cosrack batožinového priestoru organizátor Najlepšie Heavy Duty Konštrukcia.- To sa Hodí pre všetky vozidlá (auto,suv,nákladné auto,minivan,SUV),skvelé na vykonávanie a organizovanie potraviny,hračky,športové potreby,náradie vo vašom kufri,rovnako ako dobrý úložný kôš pre domácnosť položky vo vašej domácnosti. *【Patent] Vyzýva. 【Vstavané Izolované Nepresakuje Chladnejšie Taška] vyzýva-Izolované Priehradky Udržať Chladnejšie Alebo Teplé Jedlo a nápoje na perfektnú Teplotu.Chladič organizátor prichádza s top na zips kryt, uistite sa, aby veci studené alebo teplé. 【Odnímateľný & Rozšíriteľná Veľkú Kapacitu] vyzýva-Toto auto úložný kontajner ponúka 2 oddelení a chladnejšie taška.Môžete upraviť veľkosť truck organizátor ľahko odstránením deliče. 2 bočné vrecká a 4 vrecká dať viac priestoru pre drobnosti.Keď otvoriť, veľkosť je 35.4"*15.7"*11.8". 【Skladacie Dizajn] vyzýva-To môže zložiť v snap s klipy do bytu prenosná taška pre jednoduchú prepravu a skladovanie.Pol-zložené režim je ideálny pre podnikanie alebo solo traveler podľa montáž v sedadle.A tiež zahrnuté 2 nastaviteľné zabezpečenie popruhy zabrániť posuvné okolo vášho vozidla, či organizátor je plné alebo prázdne. 【Odolné & Pevná Konštrukcia] vyzýva-Veľké Nákladné Auto Organizátor je vyrobený z vysoko kvalitnej Oxford Polyester,double-layer spevnený materiál na zošívanie.Postavený-v PP dosky a dolnej časti má tuhý nepremokavé panely, aby zabezpečili, že batožinového priestoru Organizátor Políčko doprava ťažkých predmetov bez poklony.【100% Po-predajný Servis] vyzýva-Ponúkame vám 1 rok služby podpory.Farba : Čierna.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria