• Nové
MORNYRAY Nepremokavé Auto Pokrytie Všetkých Poveternostných Snowproof UV Ochrany Vetruvzdorný Vonkajší Full auto Kryt, Univerzálne vhodné pre Sedan (Fit Sedan Dĺžka 194-206 inch)

MORNYRAY Nepremokavé Auto Pokrytie Všetkých Poveternostných Snowproof UV Ochrany Vetruvzdorný Vonkajší Full auto Kryt, Univerzálne

Rating 
€ 12.94

Suma
Tova je k dispozícii

Veľkosť:Fit Sedan-Dĺžka(194"-206"),POZNÁMKA : Pls opatrenie pred kúpou krytu.Vynikajúci Materiál : Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, viac oteruvzdorné a je odolné proti roztrhnutiu,Chrániť vaše vozidlo pre všetky počasie.to sa obrana voči špine, strom sap a trus vtákov, a tak ďalej.NEPREMOKAVÉ&ANIT-UV : tkaniny by mohli Vysoko vodotesná.UV odolná vrstva chráni auto kryt z vyblednutiu,predlžuje životnosť.Vietor-Dôkaz Dizajn : Elasticized hem a pevné spony pomôcť kryt proti silný vietor,chrániť vaše auto kryt v ťažkých vietor fúka off.Spokojný služby : Ak máte akékoľvek problémy pri prijatí alebo pri ich používaní, prosím, kontaktujte nás kedykoľvek.Budeme sa snažiť vyriešiť to na prvýkrát(Aj attached storage taška). 1.Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, viac oteruvzdorné a je odolné proti roztrhnutiu,Chrániť vaše vozidlo pre všetky počasie.to sa obrana voči špine, strom sap a trus vtákov, a tak ďalej. 2. Tkaniny by mohli Vysoko vodotesná.UV odolná vrstva chráni auto kryt z vyblednutiu. 3.Elasticized hem a pevné spony pomôcť kryt proti silnému vetru. 4.Existujú Štyri Reflexné Pásky Na Celom Tele, Aby Sa Zabránilo Byť Poškriabaný Ostatné Vozidlá V Noci. 5.Prichádza s vhodným skladovanie tašku.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria