• Nové
TV Stojan Monitora Kĺbové Rameno Konferenčná Miestnosť Plnú Dynamických Rotujúce Držiak Krytý HDTV Stiahnuteľné na Stenu Montáž Oceľových Častí, Krb Video Stand by (Farba : Čierna, Veľkosť : 59456cm)

TV Stojan Monitora Kĺbové Rameno Konferenčná Miestnosť Plnú Dynamických Rotujúce Držiak Krytý HDTV Stiahnuteľné na Stenu Montáž

Rating 
€ 70.00

Suma
Tova je k dispozícii

★【Hrubšie ocele je viac pevné] vyzýva : TV rám je vyrobený z nového oceľového plechu, ktorý má malú hmotnosť, silné spojenie a únosnosť 33 libier.To je zafixovaná rozšírenie skrutky a sú stabilnejšie. ★【Univerzálne konštrukčné] vyzýva : TV rámu prijíma pórovité pozíciu všeobecná štruktúra dizajn, vhodné for15~27" displej, maximálne VESA 100*100 mm(4"*4") podporu Všetkých hlavných displej špecifikácie. ★【Sklopné Rotačné Teleskopická] vyzýva : rovina hĺbka TV rámu je iba 2.3", maximálna vytiahnite je 18"; nadmorská výška uhol môže byť upravená 12 stupňov dopredu alebo dozadu o 5 stupňov; ľavej a pravej otáčania o 180 stupňov a horizontálne jemné nastavenie je 85 stupňov -90 stupňov.To môže byť dokonale upravená. ★【Inštalovateľných Prenosné] vyzýva : stojan Na TELEVÍZOR len potrebuje tri kroky na inštaláciu, je jednoduchý na obsluhu, a prichádza s pokynmi a príslušenstvo.Budeme tiež odpovedať na inštaláciu otázky pre vás. ★【Dokonalý Servis] vyzýva : Ak máte akékoľvek otázky, nás prosím kontaktujte v čase, budeme riešiť svoj problém do 12 hodín, náš obchod bude mať viac možností budete chcieť.Veľkosť : 59*45*6typ | Farba : Čierna.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria