• Nové
DiscoPart Aktivované Zvukom Bezdrôtový Strana-Svetlá Diaľkové Ovládanie Dj Osvetlenie, RGB Disco Ples, Strobo Lampa 7 Režimov Fáze (2 Ks)

DiscoPart Aktivované Zvukom Bezdrôtový Strana-Svetlá Diaľkové Ovládanie Dj Osvetlenie, RGB Disco Ples, Strobo Lampa 7 Režimov Fáze

Rating 
€ 13.47

Suma
Tova je k dispozícii

♠SVETLÉ MULTICOLORS♠ Disco Part strobe light je mix s multicolor. (červená, zelená, modrá, červená/zelená, červená/modrá, zelená/modrá a všetky farby spolu). ♠VIACERÝCH NAPÁJANIE♠ Táto strana svetlá výkon môže byť dodávaný počítač hosť, nabíjačka, nabíjačka do auta, USB zásuvka, a power banky. ♠DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE♠ Disco guľa svetla prichádza s diaľkovým ovládaním.Môžete ľahko zmeniť režimy a svetlo vzory kedykoľvek.Naše Strobe light môžu byť použité na Narodeniny Domov Izba Tanec DJ, Karaoke Bar Vianoce Svadba Zobraziť Klubu. ♠TRI AKTIVOVANÉ ZVUKOM & EASY je INŠTALÁCIA♠ Tieto strany svetlá pre strán prísť s tromi zvukom aktivované svetelné režimy, ktoré robia z vašej strany viac fantastická a jedinečná.Záblesku svetla je jednoduchá inštalácia, zapojte ho, a hrať.Môžete položila ju na stôl, a to aj mohol byť inštalovaný na stenu alebo strop.Divoko ho Použiť na všetky strany. ♠ZABEZPEČENIE KVALITY a 24/7 ZÁKAZNÍCKA SLUŽBA♠ páči sa vám do party?Svetlo do svojej izby a bavte sa nikdy nekončí s týmto Disco Svetlo.Je čas na párty!Objednať teraz!Stojíme za každý produkt robíme.Ak naše produkty nepodarí naplniť vaše normy, môžete vrátiť kedykoľvek na výmenu alebo vrátenie peňazí.Disco Part disco ball strobe lights sú malé a kreatívne, sedem svetelných režimoch a zvukovo aktivovaná funkcia.Ovládať všetko pomocou diaľkového ovládača, je možné vytvoriť krásne farebné svetelné efekty.Divoko použiť pre všetky strany, dovolenky, svadby, Veselé, Karaoke a pre DJ.Aby váš strany zvláštne.Funkcie : 1. Ľahký, malý rozmer, ideálny pre izba strany príslušenstvo pre vonkajšie party, narodeniny, party, pool party, disco party, tanečné party, pajama party, Halloween, Si spolu.2. Tento Disco Svetlo má nízku spotrebu energie, vysoký jas, stabilný výkon, dlhá životnosť.3. Najlepšie osvetlenie priestoru je 10 až 30 štvorcových metrov.Inštalácia : 1. Mať stand2. Odskrutkujte threads3. Pripevnite spodnú dosku stand4. Akonáhle ste pripojený na spodnej platni už znova pripojiť pevný thread5. Skrutka spodnej dosky na stene, alebo akýkoľvek povrch, ktorý chcete nainštalovať disco party lights6. Potom, čo urobil, pripojte strany svetlá s stand Multiple Napájanie : Počítač host Car charger Battery charger Laptop USB socket Power banky.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria