• Nové
Laser Úrovni Nástroj Čiara, Viacúčelový Laserový Úroveň Štandardu Súpravy Kríž Line Laser level Laser Line leveler Lúč Nástroj s Metrickým Vládcov 8 ft/2,5 M pre Obrazové Závesné skrinky Obkladu Steny pomocou AikTryee.

Laser Úrovni Nástroj Čiara, Viacúčelový Laserový Úroveň Štandardu Súpravy Kríž Line Laser level Laser Line leveler Lúč Nástroj

Rating 
€ 6.65

Suma
Tova je k dispozícii

【MULTIFUNKČNÉ LASEROVÉ ÚROVEŇ] vyzýva Laser úrovni nástroj pohode gadgets pre mužov, Pracuje Pre Vnútorné Určené pre situáciu, kedy presné merania sú potrebné, ako zavesiť police, skrine, dlažba a obrazových rámov s presnosťou.Všetky Prácu, Ktorá Vyžaduje, Priamka Alebo Presné Meranie. 【ĽAHKO ovládateľný] vyzýva Laser leveler nástroj herramientasis navrhnutý s jedným jazdca výberové tlačidlo v prednej časti, aby bolo jednoduché pre každého použitie.To ovládať vertikálne laserové línie, horizontálne čiaru laser a laserový kríž line režime zapínanie,vhodné pre rôzne prevádzkové režimy a presnosť je viac presné a stabilné.Napríklad,laserové úrovni pre obraz visí. 【3 HROTMI PRÍSTUP] vyzýva Laser úrovni nástroj, nástroje pre mužov s jednej Úrovni (0°), jeden olovnice (90°), a jednu 45° bublina na určenie horizontálnej a vertikálnej rovine.Poskytnúť presnejšie výsledky. 【8 metrov Meracie Pásky] vyzýva Laser úrovni mate opatrenie nástroj sa dodáva naložené s 8-nohy opatrenie, ktoré zahŕňa britské a metrické lineárne opatrenia, s stužkové nadol 1/32" a 1 mm. 【, PREČO ODPORÚČAME Aik Tryee LINE LEVEL LASER, ABY STE] vyzýva Aik Tryee Laser Úroveň, a to nielen sa zameriava na návrh a vývoj z riadku level laser, ale aj zárukou vysokej kvality a zároveň cenovo dostupné ceny.Okrem toho poskytujeme super-trieda služieb zákazníkom.Žiadne ďalšie zaváhania!Skúste to teraz!. 1. Horizontálne laser line. 2. Vertikálne laser line. 3. Kríž linky.

Viac informácií

Las mejores ofertas en la categoria